DLE15PS12-V
5S-DLE15PS12-V
DLE15PS12-V
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1.25A
Product Description
| Series: | DLE |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |