LED SuppliesThomas Research Products BLED40W-114-C0350
BLED40W-114-C0350
5S-BLED40W-114-C0350
BLED40W-114-C0350
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | BLED-40W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 68 ~ 114 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 40W |