LED SuppliesThomas Research Products BLED20W-100-C0200
BLED20W-100-C0200
5S-BLED20W-100-C0200
BLED20W-100-C0200
LED DRIVER CC AC/DC 60-100V 120A
Product Description
| Series: | BLED-20W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 60 ~ 100 V |
| Current - Output (Max): | 120A |
| Power (Watts): | 20W |