LED SuppliesThomas Research Products BLED12W-048-C0250
BLED12W-048-C0250
5S-BLED12W-048-C0250
BLED12W-048-C0250
LED DRIVER CC AC/DC 48V 250MA
Product Description
| Series: | BLED-12W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 250mA |
| Power (Watts): | 12W |