VYB20W-Q48-S15-T
5S-VYB20W-Q48-S15-T
VYB20W-Q48-S15-T
CONVERTER DC/DC 20W 15V 1.33A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.33A
Power (Watts):20W