VYB20W-Q48-D12-T
5S-VYB20W-Q48-D12-T
VYB20W-Q48-D12-T
CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):833mA
Power (Watts):833mA
Applications:20W