VYB20W-Q24-S12-T
5S-VYB20W-Q24-S12-T
VYB20W-Q24-S12-T
CONVERTER DC/DC 20W 12V 1.67A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):9V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.67A
Power (Watts):20W