VYB20W-Q24-D5-T
5S-VYB20W-Q24-D5-T
VYB20W-Q24-D5-T
CONVERTER DC/DC 20W +/-5V 2A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):9V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-5V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):2A
Applications:20W