VYB20W-Q24-D15-T
5S-VYB20W-Q24-D15-T
VYB20W-Q24-D15-T
CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):9V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):667mA
Power (Watts):667mA
Applications:20W