VYB15W-Q48-S3-T
5S-VYB15W-Q48-S3-T
VYB15W-Q48-S3-T
CONVERTER DC/DC 13.2W 3.3V 4A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):4A
Power (Watts):15W