VYB15W-Q48-S15-T
5S-VYB15W-Q48-S15-T
VYB15W-Q48-S15-T
CONVERTER DC/DC 15W 15V 1A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):15W