VYB15W-Q48-S12-T
5S-VYB15W-Q48-S12-T
VYB15W-Q48-S12-T
CONVERTER DC/DC 15W 12V 1.25A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.25A
Power (Watts):15W