VYB15W-Q48-D15-T
5S-VYB15W-Q48-D15-T
VYB15W-Q48-D15-T
CONVERTER DC/DC 15W +/-15V 500MA
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):500mA
Power (Watts):500mA
Applications:15W