VYB15W-Q24-D5-T
5S-VYB15W-Q24-D5-T
VYB15W-Q24-D5-T
CONVERTER DC/DC 15W +/-5V 1.5A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):9V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-5V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.5A
Power (Watts):1.5A
Applications:15W