VYB10W-Q48-D15-T
5S-VYB10W-Q48-D15-T
VYB10W-Q48-D15-T
CONVERTER DC/DC 10W +/-15V 333MA
Product Description
Packaging:Tray
Series:VYB10W-T
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):72V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):333mA
Power (Watts):333mA
Applications:10W