VYB10W-Q24-D5-T
5S-VYB10W-Q24-D5-T
VYB10W-Q24-D5-T
CONVERTER DC/DC 10W 5V 1A
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):9V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-5V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):1A
Applications:10W