VYB10W-Q24-D12-T
5S-VYB10W-Q24-D12-T
VYB10W-Q24-D12-T
CONVERTER DC/DC 10W +/-12V 416MA
Product Description
Packaging:Tray
Series:VYB10W-T
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):9V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):416mA
Power (Watts):416mA
Applications:10W