VI-PC10Y-MVY-H1
5S-VI-PC10Y-MVY-H1
VI-PC10Y-MVY-H1
DC/DC CONVERTER DUAL 24V 5V
Product Description
Packaging:-
Series:ComPAC?
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):21V
Voltage - Input (Max):32V
Number of Outputs:2
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:3.3V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):10A
Applications:150W