DC DC ConvertersCUI Inc. VHK200W-Q48-S24-DIN
VHK200W-Q48-S24-DIN
5S-VHK200W-Q48-S24-DIN
VHK200W-Q48-S24-DIN
DC/DC CONVERTER 24V 200W
| Type: | Isolated |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 8.3A |
| Power (Watts): | 200W |