DC DC ConvertersCUI Inc. VHK150W-Q48-S15-DIN
VHK150W-Q48-S15-DIN
5S-VHK150W-Q48-S15-DIN
VHK150W-Q48-S15-DIN
DC/DC CONVERTER 15V 150W
| Type: | Isolated |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Power (Watts): | 150W |