DC DC ConvertersCUI Inc. VHK100W-Q48-S12-DIN
VHK100W-Q48-S12-DIN
5S-VHK100W-Q48-S12-DIN
VHK100W-Q48-S12-DIN
CONV DC-DC 12V 8.3A 100W
| Type: | Isolated |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 8.3A |
| Power (Watts): | 100W |