VDZ200-D24-S28
5S-VDZ200-D24-S28
VDZ200-D24-S28
CONVERTER DC/DC 28V OUT 125W
Product Description
Packaging:-
Series:VDZ200
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:28V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):4.46A
Power (Watts):200W