UCR100-120-T72-V-C
5S-UCR100-120-T72-V-C
UCR100-120-T72-V-C
DC/DC CONVERTER 12V 10A 120W
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):16.8V
Voltage - Input (Max):137.5V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):100W