RPMD60-483.3SG/N
5S-RPMD60-483.3SG/N
RPMD60-483.3SG/N
POWER MODULE POWERLINE SERIES
Product Description
Packaging:-
Series:POWERLINE Power Modules
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):18.2A
Power (Watts):60W