RPM40-4812SG
5S-RPM40-4812SG
RPM40-4812SG
CONV DC/DC 40W 36-75VIN 12VOUT
Product Description
Packaging:Bulk
Series:POWERLINE Power Modules
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:-
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):40W