DC DC ConvertersCUI Inc. PYB15-Q48-S15-DIN
PYB15-Q48-S15-DIN
5S-PYB15-Q48-S15-DIN
PYB15-Q48-S15-DIN
DC/DC CONVERTER 15V 15W DIN
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | PYB15-DIN |
| Type: | Isolated |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 15W |