PTK25-D24-S15-T
5S-PTK25-D24-S15-T
PTK25-D24-S15-T
CONVERTER DC/DC 15V OUT 24W
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.6A
Power (Watts):25W