PTK15-Q48-S15-T
5S-PTK15-Q48-S15-T
PTK15-Q48-S15-T
CONVERTER DC/DC 15V 15W TERMINAL
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):20V
Voltage - Input (Max):72V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):15W