PTK15-Q48-S12-T
5S-PTK15-Q48-S12-T
PTK15-Q48-S12-T
CONVERTER DC/DC 12V 15W TERMINAL
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):20V
Voltage - Input (Max):72V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.25A
Power (Watts):15W