PTK15-Q24-S5-T
5S-PTK15-Q24-S5-T
PTK15-Q24-S5-T
CONVERTER DC/DC 5V 15W TERMINAL
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):10V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):3A
Power (Watts):15W