PTK15-Q24-S12-T
5S-PTK15-Q24-S12-T
PTK15-Q24-S12-T
CONVERTER DC/DC 12V 15W TERMINAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:PTK15
Type:Isolated
Voltage - Input (Min):10V
Voltage - Input (Max):36V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.25A
Power (Watts):15W