DC DC ConvertersBel Power Solutions LDD120-2424
LDD120-2424
5S-LDD120-2424
LDD120-2424
DC/DC CONVERTER 24V 120W
| Type: | Isolated |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Power (Watts): | 120W |