BCM3814V60E10A5T02
5S-BCM3814V60E10A5T02
BCM3814V60E10A5T02
DC DC CONVERTER 9V 1350W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:VI Chip? BCM?
Type:Isolated Module
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):60V
Number of Outputs:1
Voltage - Output 1:9V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):150A
Power (Watts):1350W