AccessoriesDelta Electronics DRB-24V020ABN
DRB-24V020ABN
5S-DRB-24V020ABN
DRB-24V020ABN
20A BUFFER MODULE
Product Description
| Series: | CliQ II |
| Accessory Type: | Buffer Module |
| For Use With/Related Products: | CliQ II Power Supply |
| Other: |
Related special
- DF11-2428SCFA
- Hirose
- Socket Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- In stock
- DF11-2428SCF
- Hirose
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF3-2428SCF
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
- DF11-EP2428PCF
- Pin Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- DF3-EP2428PCF
- TE Connectivity
- Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF65-4S-1.7C
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)