D1U86P-12-CONC
5S-D1U86P-12-CONC
D1U86P-12-CONC
12V D1U86P OTPT CONN CRD
Product Description
Series:D1U86P-W-1600
Accessory Type:Connector
For Use With/Related Products:D1U Power Supplies
Other:
Related special
  • DF11-2428SCF
  • Hirose
  • Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • In stock
  • DF3-2428SCF
  • Hirose
  • Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
  • DF3-EP2428PCF
  • TE Connectivity
  • Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • DF65-4S-1.7C
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)