AccessoriesMurata Power Solutions Inc. D1U-52-CONC
D1U-52-CONC
5S-D1U-52-CONC
D1U-52-CONC
52V D1U OUTPUT CONNECTOR CARD
Product Description
| Series: | - |
| Accessory Type: | Output Connector Card |
| For Use With/Related Products: | D1U Power Supplies |
| Other: |
Related special
- DF11-2428SCFA
- Hirose
- Socket Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- In stock
- DF11-2428SCF
- Hirose
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF3-2428SCF
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
- DF11-EP2428PCF
- Pin Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- DF3-EP2428PCF
- TE Connectivity
- Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF65-4S-1.7C
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)