AC DC Desktop, Wall AdaptersTriad Magnetics WSX180-1330-13
WSX180-1330-13
5S-WSX180-1330-13
WSX180-1330-13
AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 24W
| Input Type: | Multi-Blade (Included) |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 18V |
| Current - Output (Max): | 1.33A |
| Power (Watts): | 24W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Other: | 3.02 L x 1.87 W x 1.38 H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm) |