AC DC Desktop, Wall AdaptersTriad Magnetics WSU150-2400
WSU150-2400
5S-WSU150-2400
WSU150-2400
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 36W
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output: | 15V |
| Current - Output (Max): | 2.4A |
| Power (Watts): | 36W |
| No Load Power Consumption: | 100mW (Max) |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Other: | 3.31 L x 2.07 W x 1.27 H (84.2mm x 52.5mm x 32.3mm) |