WSU135-0880
5S-WSU135-0880
WSU135-0880
AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 12W
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:13.5V
Current - Output (Max):880mA
Power (Watts):12W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.80 L x 1.69 W x 1.18 H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)