WDU75-800
5S-WDU75-800
WDU75-800
AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 800MA
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:7.5V
Current - Output (Max):800mA
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.76 L x 1.97 W x 1.61 H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)