WDU75-200
5S-WDU75-200
WDU75-200
AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 200MA
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:7.5V
Current - Output (Max):200mA
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.36 L x 1.69 W x 1.54 H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm