WDU6-1200
5S-WDU6-1200
WDU6-1200
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1.2A
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:6V
Current - Output (Max):1.2A
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.76 L x 1.97 W x 1.61 H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)