WDU24-800
5S-WDU24-800
WDU24-800
AC/DC WALL MNT ADAPTER 24V 800MA
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):800mA
Power (Watts):-
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:3.15 L x 2.36 W x 1.89 H (80.0mm x 60.0mm x 48.0mm)