WDU24-200
5S-WDU24-200
WDU24-200
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 5W
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):200mA
Power (Watts):4.8W
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.36 L x 1.69 W x 1.54 H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm