WDU18-200
5S-WDU18-200
WDU18-200
AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 200MA
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:18V
Current - Output (Max):200mA
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.76 L x 1.97 W x 1.61 H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)