WDU18-1400
5S-WDU18-1400
WDU18-1400
AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 1.4A
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:18V
Current - Output (Max):1.4A
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:3.35 L x 2.68 W x 2.17 H (85.0mm x 68.0mm x 55.0mm)