WDU15-600
5S-WDU15-600
WDU15-600
AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 600MA
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:15V
Current - Output (Max):600mA
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:3.15 L x 2.36 W x 1.89 H (80.0mm x 60.0mm x 48.0mm)