AC DC Desktop, Wall AdaptersTriad Magnetics WDU12-300
WDU12-300
5S-WDU12-300
WDU12-300
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 300MA
| Input Type: | Fixed Blade |
| Voltage - Input: | 120VAC |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 300mA |
| Output Connector: | Barrel Plug |
| Size / Dimension: | 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Other: | 2.76 L x 1.97 W x 1.61 H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm) |