WDU12-1900
5S-WDU12-1900
WDU12-1900
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 1.9A
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):1.9A
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:3.35 L x 2.68 W x 2.17 H (85.0mm x 68.0mm x 55.0mm)