WDU12-100
5S-WDU12-100
WDU12-100
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 100MA
Product Description
Series:WDU
Region Utilized:North America
Form:Wall Mount
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:120VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):100mA
Power (Watts):-
No Load Power Consumption:-
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:-
Operating Temperature:-10??????C ~ 40??????C
Output Connector:Barrel Plug
Size / Dimension:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Other:2.36 L x 1.69 W x 1.54 H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm